w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

arcus.plan Sp. z o.o.

Firma arcus.plan Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr: 10201) dla swojego Klienta w Świebodzinie, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik magazynowy

Miejsce pracy: lubuskie/Świebodzin
Ilość wakatów: 50

Opis stanowiska:

  • pakowanie, przepakowywanie towarów,
  • klasyfikacja produktów według wyznaczonych norm,
  • sortowanie towarów.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dyspozycyjność - praca od poniedzialku do soboty.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca na pełen etat,
  • istnieje możliwość zatrudnienia grup 4-5 osób (dojazd jednym autem),
  • najlepsi pracownicy mają szansę na bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).