w aktówce

Hydraulik Niemcy!

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta pracowników na następującym stanowisku:

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

- legalną pracę na terenie Niemiec

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +diety

- pracę na pełny etat (możliwość nadgodzin),

- pakiet socjalny

- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,

- zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,

- stałą opiekę konsultanta polskojęzycznego,

Obowiązki:

- typowe prace hydrauliczne,

- prace montażowe,

- instalacje wod-kan,

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- wykształcenie kierunkowe zawodowe (nie jest wymagane, ale mile widziane),

- doświadczenie w branży,

- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:

aplikuj@agencjapracy-polonica.pl

lub kontakt telefoniczny z naszym biurem. W tytule wiadomości proszę wpisać „Hydraulik”.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96