w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kasjer/ Sprzedawca Toruń

Numer referencyjny: ks/Toruń

  • Obowiązki:
    • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
    • Obsługa Klienta
    • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
    • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy
  • Wymagania:
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
    • Uczciwość
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Mile widziane osoby uczące się
  • Oferujemy:
    • Umowę podpisywaną z InterKadra
    • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
    • Elastyczny grafik pracy
    • Stawkę godzinową
    • Regularne wypłaty

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.