w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

EMMERSON REALTY S.A. - lider na polskim rynku nieruchomości z 20 letnim doświadczeniem. Emmerson Realty S.A. to prestiżowa firma, która jako jedyna na rynku kompleksowo zajmuje się nieruchomościami. Jesteśmy spółką notowaną na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Posiadamy swoje biura w aż 23 miastach w całej Polsce. Mottem działania naszej firmy jest hasło - "Emmerson - Twój Partner w Nieruchomościach", dlatego jesteśmy blisko naszych Klientów. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Nasz sukces zawdzięczamy naszym pracownikom.

Spółka Emmerson Realty S.A. poszukuje osób na stanowisko:

DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIKA

Miejsce pracy: Warszawa/Gdańsk/Poznań/Wrocław/ Płock/Kraków

Proponujemy:

  • nieograniczone możliwości zarobków
  • prestiżową pracę u lidera w branży nieruchomości
  • możliwość sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym
  • służbowy komputer i telefon komórkowy z dostępem do intenetu
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach Grupy Emmerson S.A.
  • możliwości dodatkowych zarobków z tytułu współpracy z innymi działami firmy
  • interesującą pracę w terenie i w biurze
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • profesjonalne szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej (dotyczy Warszawy)

Zadania:

  • poszukiwanie klientów
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości do bazy danych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • prezentacja nieruchomości
  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami
  • obsługa transakcji

Szukamy osób:

  • zainteresowanych tematyką nieruchomości
  • posiadających umiejętności negocjacyjne
  • szybko nawiązujących kontakty
  • zdtereminowanych w realizacji celów
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • otwartych na nowe wyzwania
  • sprawnie posługujących się komputerem
  • dobrze zorganizowanych
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta

Zostań jednym z nas! Prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@emmerson.pl

W dokumentach prosimy o umieszczenie podpisanego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.