w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

arcus.plan Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr: 10201)
jest rozwijającą się na polskim rynku firmą. Mamy prawie 20 letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta w Świebodzinie, firmy z branży logistyki magazynowej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Kontrolerzy/ki jakości- pracownicy/ce magazynu
Opis stanowiska pracy:
pakowanie, przepakowywanie towarów,
klasyfikacja produktów według wyznaczonych norm,
sortowanie towarów.
Wymagania:
dobra umiejętność obsługi komputera,
motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność
dyspozycyjność- praca od poniedzialku do soboty.
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
praca na pełen etat,
odpowiedzialne i rozwojowe zadania w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
istnieje możliwość zatrudnienia grup 4-5 osób (dojazd jednym autem),
najlepsi pracownicy mają szansę na bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
praca@arcusplan.pl
lub kontakt telefoniczny:
68-382-5990
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)