w aktówce

Praca przy gerberach- HOLANDIA

Pełna treść oferty pracy:

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje aktualnie dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Nr referencyjny: GER/NL/02/2013
Branża: Ogrodnicza
Miejsce pracy: Holandia, Aalsmeer

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy gerberach- min. 1 rok doświadczenia- WARUNEK KONIECZNY
  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Holandii
  • Dyspozycyjność od zaraz

Obowiązki:

  • Praca przy zrywaniu i pakowaniu gerber

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Legalne i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą i posiadające doświadczenie w pracy na w/w stanowisku prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dokładnym opisem doświadczenia (okres pracy, nazwa firmy/ pracodawcy, zakres obowiązków) za pomocą „aplikuj” wraz z klauzulą poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl