Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Promotor sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków (Borek Fałęcki)
Numer referencyjny: PAK/KRK/11/13

Obowiązki:

  • udzielanie informacji klientom na temat właściwości asortymentu
  • przekazywanie cennych wskazówek dotyczących procesu przygotowania posiłków
  • dbanie o eskpozycję w salonie dekoratorsko-meblowym
  • zachęcanie do zakupu profesjonalnych naczyń kuchennych

Wymagania:

  • praktyczna znajomość wykorzystania akcesoriów kuchennych
  • zainteresowanie współczesnymi trendami w gotowaniu
  • doświadczenie w sprzedaży lub promocji – mile widziane
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • pracę w piątki: 14:00-20:00 oraz soboty i niedziele 12:00-20:00
  • możliwość pracy w dodatkowe dni
  • wynagrodzenie na poziomie 14zł brutto/h + prowizja od sprzedaży

Jeżeli interesuje Cię ta oferta, prześlij Swoje dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”