w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

CUK Ubezpieczenia to ponad 100 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Jesteśmy nr. 1 w Polsce na rynku doradztwa ubezpieczeniowego. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy CUK Ubezpieczenia poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. CONTROLLINGU

w Toruniu

Oferujemy:

  • ciekawą, ambitną i pełną wyzwań pracę,
  • możliwości doskonalenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę) w firmie będącej liderem na rynku doradztwa ubezpieczeniowego.

Zadania:

  • przygotowanie raportów i analiz,
  • controlling bieżących kosztów i przychodów,
  • przygotowywanie, analiza i raportowanie budżetów dotyczących poziomu kosztów,
  • przygotowywanie sprawozdań dla Zarządu,
  • przygotowywanie prognoz,
  • weryfikacja zapisów księgowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • znajomość podstaw księgowość i analizy finansowej,
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • sumienność i dokładność.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na e-mail: praca@cuk.pl z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila i dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CUK Ubezpieczenia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."