w aktówce

Księgowa (Koszalin)

  • Firma:
  • Lokalizacja:
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Ofertę pracy dodano:
    194 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma INTERKADRA SP. Z O.O.. Miejsce pracy z tej oferty to Koszalin, zachodniopomorskie, Polska, typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

STANOWISKO: Księgowa ( Koszalin)

OBOWIĄZKI:

- księgowanie wydatków polskich podwykonawców poniesionych za pomocą kart kredytowych, prepaidowych i zaliczek, księgowanie faktur VAT

- rozliczenie i potwierdzenie sald dotyczących kart kredytowych, kart pre-paidowych i zaliczek dla podwykonawców

- usługi dotyczące Eurokart

– zamawianie, anulowanie kart i inne

- w zastępstwie za innego pracownika: przygotowywanie i wystawianie faktur sprzedażowych

WYMAGANIA

- min.2 lata doświadczenia w pracy w księgowości

- wykształcenie wyższe ekonomiczne

- biegła znajomość j.angielskiego

- bardzo dobra znajomość przepisów o VAT i CIT

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

OFERTA

- umowa o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra

- stałe miesięczne wynagrodzenie

- przyjazna atmosfera pracy

Cv prosimy wysyłać na adres: j.stolarek@interkadra.pl, wpisując w tytule Księgowa Koszalin.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.