w aktówce

Hydraulik/ Niemcy

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta pracowników na następującym stanowisku:

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Wymagamy:

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,

- wykształcenie kierunkowe zawodowe,

- doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, montera wod.-kan. w Niemczech,- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Oferujemy:

- legalna umowa o pracę na warunkach Niemieckich,

- ubezpieczenie, Kindergeld,

- atrakcyjne wynagrodzenie,- dieta za każdy przepracowany dzień, - wypłaty zaliczek po przepracowanym tygodniu,- praca na cały etat na czas nieokreślony,

- min. 40 godzin pracy tygodniowo ( możliwość dodatkowych nadgodzin),

- stała opieka konsultanta polskojęzycznego,

- zakwaterowanie zapewnia pracodawca,

Zadania:

- typowe prace hydrauliczne,

- prace montażowe,

- instalacje wod.-kan.,

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy

praca@agencjapracy-polonica.pl

Kontakt telefoniczny: 71 7237354.

Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.