w aktówce

Asystent ds. Administracji, Sprzedaży i Rekrutacji

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Poznań, wielkopolskie, Polska
  • Typ pracy:
    Praktyka/staż
  • Ofertę pracy dodano:
    195 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma PGB HUMAN RESOURCES SP Z O.O.. Miejsce pracy z tej oferty to Poznań, wielkopolskie, Polska, a typ pracy to Praktyka/staż. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Personalna PGB HR, posiadająca oddziały w sześciu miastach w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Poznań

Nr referencyjny: SK-03-13-Poznań

Zadania:

- Udział w bieżących pracach administracyjnych i biurowych

- Udział w organizacji i realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego i średniego szczebla

- Pozyskiwanie klientów z obszaru usług rekrutacyjnych

- Kontakt z Klientami

- Współudział w tworzeniu ofert pracy

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie

- Zainteresowanie dziedziną HR

- Komunikatywność

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Inicjatywa i kreatywność w działaniu

- Dyspozycyjność do odbycia praktyk

Oferujemy:

- Praktykę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu HR

- Współpracę w młodym, dynamicznym zespole

- Realna możliwość zatrudnienia po okresie bezpłatnych praktyk

- Narzędzia pracy tylko i wyłącznie do własnej dyspozycji: laptop, komórka

W przypadku zainteresowania ofertą pracy proszę o przesłanie aktualnego CV na poniższy adres mailowy:

m.kufel@pgbhr.com