w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

Czy jesteś obywatelem kraju członkowskiego Unii Europejskiej, szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie "Twoja pierwsza praca z EURESEM", wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy co najmniej sześciomiesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec.
Naszym Klientem jest jedna z wiodących na rynku światowym firm produkujących części samochodowe, oferująca zawodowe wyzwania i możliwości międzynarodowego rozwoju.

Do swojego zespołu poszukuje obecnie:

Logistyka-Planisty (m/k)

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Zadania:

  • Udział w projektach logistycznych oraz zarządzania łańcuchem dostaw
  • Analiza i optymalizacja dostępnych struktur logistycznych oraz procesów przepływu towarów
  • Planowanie, rozwój i wdrażanie nowych procesów
  • Udział w planowaniu nowych centrów dystrybucji

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku związanym z logistyką
  • 2-3 - letnie doświadczenie związane z planowaniem logistycznym
  • Znajomość logistyki i procesów magazynowych (logistyka wewnętrzna, zarządzanie łańcuchem dostaw)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie
  • Mile widziana znajomość innych języków
  • Umiejętność koordynacji i optymalizacji złożonych procesów
  • Analityczny sposób myślenia
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

Oferujemy:

  • Interesującą pracę na terenie Niemiec
  • Możliwość długofalowego zatrudnienia
  • Wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji)
  • Profesjonalne wsparcie ze strony zespołu naszych stałych pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres mailowy:
niemcy@gigroup.com

Gi Group Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."