w aktówce

Key Account Manager

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Warszawa, mazowieckie, Polska
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Ofertę pracy dodano:
    133 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma Michael Page. Miejsce pracy z tej oferty to Warszawa, mazowieckie, Polska, a typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Warszawa
WSMH13339
6121383
Naszym klientem jest firma produkcyjna o globalnym zasiegu, jeden z liderów branży FMCG, posiadająca w swoim portfolio produktów jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. W związku z rozwojem struktury firmy, wspólnie poszukujemy Key Account Managera odpowiedzialnego za kluczowych klientów firmy z kanału tradycyjnego (C&C, hurtownie, sieci franczyzowe).

Opis stanowiska / Job description:

- Budowanie dystrybucji w tradycyjnym kanale sprzedaży
- Ścisła współpraca z kluczowymi klientami firmy
- Prowadzenie negocjacji
- Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, generowany obrót, warunki sprzedaży
- Zwiększanie poziomu generowanych obrotów poprzez lokalizowanie potencjału sprzedażowego
- Budowanie relacji z osobami odpowiedzialnymi za zakupy po stronie klienta
- Współpraca z pozostałymi pracownikami firmy przy budowaniu pełnej strategii rozwoju sprzedaży do sieci międzynarodowych klientów
- Tworzenie planów sprzedażowych
- Inicjowanie i prowadzenie aktywności sprzedażowych, marketingowych i trademarketingowych przy współpracy z partnerami handlowymi i wsparciu wewnętrznego zespołu
- Wspieranie klientów przy wdrażaniu ustalonych działań w ich sklepach
- Planowanie kalendarza eventów, promocji
- Ścisła wspólpraca z regionalnymi silami sprzedaży

Kogo szukamy / Profile description:

- Roczne- trzyletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami (branża FMCG, rynek tradycyjny lub nowoczesny)
- Doświadczenie w planowaniu sprzedaży oraz kalendarza promocji/ eventów
- Umiejętności negocjacyjne
- Samodzielność, kreatywność, dynamika i proaktywność
- Dobry poziom znajomości języka angielskiego, umożliwiający swobodną komunikację i raportowanie do zarządu spółki za granicą

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page