Junior HR Advisor with German

Kraków, małopolskie, Polska
370 dni temu

Chcesz rozpocząć karierę w HR?

Znasz język niemiecki?

Junior HR Advisor z Językiem Niemieckim

Nr ref.: 5419
Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

Szukamy osób:

  • Posługujących się językiem niemieckim na poziomie min. dobrym (min. B2) oraz językiem angielskim na poziomie min. komunikatywnym (min. B1)
  • Z wykształceniem wyższym lub ukończonym min. III rokiem studiów (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Sprawnie posługujących się oprogramowaniem Windows i MS Office
  • Komunikatywnych, otwartych na pracę w grupie
  • Systematycznych i dokładnych
  • Zorientowanych na klienta
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w dowolnej pracy biurowej

Obowiązki:

Jako Junior HR Advisor będziesz odpowiedzialny za:

  • Udział w realizacji procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia)
  • Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum w Krakowie
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

Oferujemy:

Pracując u nas zyskasz:

  • Możliwość zdobywania kwalifikacji w obszarze Human Resources
  • Solidne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zaawansowane
  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
  • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym