w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktykant/ Praktykantka

Poznań, wielkopolskie, Polska
449 dni temu

To ogłoszenie wygasło 447 dni temuPraktykant/ Praktykantka
Praktykant/ Praktykantka
wielkopolskie
Nr ref.: 1043633
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykanta/Praktykantki ds. Rekrutacji.

Twoją rolą będzie wsparcie Konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych poprzez wstępną selekcję aplikacji, budowanie bazy Kandydatów, projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach, uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych oraz budowanie pozytywnego wizerunku Hays na rynku pracy.

Od kandydatów oczekujemy zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania. Niezbędne do właściwego wykonywania obowiązków będą również wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność posługiwania się wyszukiwarkami internetowymi oraz znajomość MS Office.

Zapewniamy możliwość zdobycia doświadczenia oraz ciekawe wyzwania w renomowanej, międzynarodowej organizacji o wysokich standardach realizacji procesów rekrutacyjnych. Gwarantujemy pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów oraz możliwość praktycznego wykorzystania Twoich umiejętności. Oferowane przez nas praktyki są bezpłatne.

Jeżeli chcesz poznać branżę rekrutacyjną „od kuchni”, chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kwalifikacje, wyślij swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Apply now


Praca w mieście