w aktówce

To ogłoszenie wygasło 393 dni temuPraktykant/ka
Praktykant/ka
pomorskie
Nr ref.: 1054583
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Obecnie do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant/Praktykantka

Praktykant/ka będzie odpowiedzialny za wsparcie Konsultantów HAYS w realizacji procesów rekrutacyjnych w obszarze SSC/BPO. Ponadto, Praktykant będzie miał szansę zdobyć cenne doświadczenie w obszarze: aktywnego poszukiwania i pozyskiwania kandydatów, formułowania i publikowanie ogłoszeń w mediach oraz bezpośrednich rozmów rekrutacyjnych z kandydatami. Przygotowany plan praktyk obejmuje stopniowe wdrażanie się do procesu end to end pod okiem mentora.

Czekamy na osoby zainteresowane rozwojem w obszarze rekrutacji, z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami organizacyjnymi i odpowiedzialnych za powierzone zadania. Idealna osoba na to stanowisko posiada swobodę w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji oraz zna język angielski w stopniu bardzo dobrym.

Co oferujemy? Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej i międzynarodowej organizacji, możliwość poznania procesów z obszaru rekrutacji i najnowszych technik aktywnego pozyskiwania kandydatów. Wiedza o rynku i trendach jest bezcenna i pewnością ułatwi profesjonalny start. Zapewniamy miłą atmosferę pracy w gronie młodego i dynamicznego zespołu specjalistów, jak również referencje na koniec współpracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV. 
Apply now

Praca w mieście