w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktykant/ka ds. rekrutacji

Wrocław, dolnośląskie, Polska
384 dni temu

To ogłoszenie wygasło 372 dni temuPraktykant/ka ds. rekrutacji
Praktykant/ka ds. rekrutacji
dolnoslaskie
Nr ref.: 1069401
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji i selekcji kandydatów?
Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego?
Ta oferta jest idealna dla Ciebie!

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Do naszego wrocławskiego biura, dywizji Corporate Accounts poszukujemy osoby na stanowisko:
PRAKTYKANT/KA (praktyki bezpłatne)

TWOJĄ ROLĄ będzie wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych poprzez aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku, wstępna selekcja aplikacji, uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych, sourcing kluczowych informacji o rynku w Polsce, aktywne budowanie bazy Kandydatów, zarządzanie logistyką procesu rekrutacyjnego.

OCZEKUJEMY zainteresowania obszarem rekrutacji oraz dużej motywacji do rozwoju zawodowego w tej tematyce. Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych, chęci do wykonywania działań mających na celu pozyskanie najlepszych kandydatów. Ponadto wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz znajomości pakietu MsOffice, dostępności w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo.

OFERUJEMY pracę pod okiem najlepszych konsultantów rekrutacyjnych na rynku, zdobycie doświadczenia w zawodzie headhuntera w wiodącej globalnej firmie rekrutacyjnej oraz możliwość zgłębienia wiedzy o rynku. Gwarantujemy pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów.

Zapraszamy do przesłania aplikacji osoby zainteresowane podjęciem współpracy w ramach bezpłatnych praktyk w wymiarze minimum 30 godzin w tygodniu.

Zainteresowane osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania proszone są o skorzystanie z opcji „Aplikuj”
Apply now

Praca w mieście