w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktykant w firmie rekrutacyjnej

Kraków, małopolskie, Polska
445 dni temu

To ogłoszenie wygasło 411 dni temuPraktykant w firmie rekrutacyjnej
Praktykant w firmie rekrutacyjnej
malopolskie
Nr ref.: 1069837
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy Hays plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 380 biur w 27 krajach, w których łącznie pracuje ok. 8 300 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura Hays zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Obecnie do zespołu HAYS Business Services dedykowanemu obsłudze Klientów sektora SSC/BPO, do naszego krakowskiego biura zlokalizowanego w centrum miasta, poszukujemy osoby na stanowisko Praktykanta/ki.

Do zadań Praktykanta należeć będzie wsparcie konsultantów w bieżącej realizacji projektów rekrutacyjnych, budowanie bazy Kandydatów metodą Direct Search, analiza nadesłanych dokumentów aplikacyjnych pod kątem wymagań realizowanych projektów, zarządzanie logistyką procesu rekrutacyjnego, budowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku HAYS wśród kandydatów, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń w odpowiednich z punktu widzenia poszukiwanego profilu Kandydata mediach.

Od Kandydatów oczekujemy łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz swobody prowadzenia rozmów telefonicznych. Bardzo dobra znajomość internetu, dociekliwość i umiejętność wyszukiwania kluczowych informacji m.in. poprzez portale zrzeszające społeczność zawodową będą niewątpliwym atutem. Ponadto w efektywnej pracy praktykanta pomocna będzie bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność, odporność na stres i pracę pod presją czasu. Kluczowa z punktu widzenia charakteru Klienta, z którym Kandydat będzie współpracował jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie, gdzie ucząc się od najlepszych w branży będziesz mógł w krótkim czasie zgłębić tajniki sztuki rekrutacji. Nie wspominamy już o miłej atmosferze oraz pracy w młodym, dynamicznym zespole, który w codziennej pracy stawia czoła ciekawym projektom realizowanym dla prestiżowych klientów. Praktyka jest bezpłatna, natomiast istnieje możliwość nawiązania współpracy po okresie 2 miesięcy.
Apply now

Praca w mieście