w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktyki w dywizji Hays Response

Kraków, małopolskie, Polska
383 dni temu

To ogłoszenie wygasło 382 dni temuPraktyki w dywizji Hays Response
Praktyki w dywizji Hays Response
malopolskie
Nr ref.: 1069972
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy HAYS plc. Nasza firma posiada 256 biur w 31 krajach, w których łącznie pracuje ok. 7 600 specjalistów. HAYS jest liderem rekrutacji specjalistycznej w krajach m.in. Europy Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi oraz w Poznaniu.

Obecnie do naszego oddziału w Krakowie poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem praktyk. W trakcie praktyk będziesz mieć możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze rekrutacji. Staniesz się członkiem zespołu specjalizującego się w rekrutacjach czasowych na różnorodne stanowiska specjalistyczne. W zamian za Twoje wsparcie, chcemy przekazać Ci w czasie praktyk jak najwięcej wiedzy i umiejętności, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w przyszłości. Będziesz mieć okazję sprawdzić się w poszukiwaniu kandydatów za pomocą różnych źródeł i metod, w prowadzeniu screeningów i pełnych wywiadów z kandydatami oraz w przygotowywaniu dokumentów prezentujących kandydatów. Praktyki będą też dobrą okazją do codziennego kontaktu z biznesowym językiem angielskim.

Poszukujemy osób realnie zainteresowanych obszarem rekrutacji, otwartych na wymagające zadania, żmudne poszukiwania i dużą porcję wiedzy. Praca w trakcie praktyk będzie również wymagać dobrej znajomości j. angielskiego (min. poziom B2). Poczucie humoru, uśmiech i optymizm będą dodatkowymi atutami.

Praktyki zaplanowane są na okres 3 miesięcy w wymiarze min. 25h/tydzień, co wynika z naszego doświadczenia, bo właśnie tyle czasu to minimum, które potrzebujemy, by wdrożyć Cię we wszystkie obszary naszej pracy. Nie wykluczamy nawiązania dalszej współpracy po tym okresie. A także gwarantujemy, że doświadczenie będzie cennym krokiem w Twojej karierze.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie odpowiemy.
Apply now

Praca w mieście