Specjalista ds. Personalnych (Szkolenia i Rozwój)

Krosno, podkarpackie, Polska
279 dni temu

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją w czołówce rozwiązań R&D i IT, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko:

Nr ref.: 5393
Region: Krosno, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowana specjalność: Zarządzanie, Psychologia, Prawo i Administracja, Socjologia
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze szkoleń (staż/praktyki itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu szkoleniami, tworzeniu planów rozwojowych, rekrutacji, zarządzaniu wynikami pracy, badaniu opinii pracowników
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość przepisów prawa pracy m.in. w zakresie zatrudniania, doskonalenia zawodowego
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi/doświadczenie we wdrażaniu systemów od strony kadrowej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, określania priorytetów i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Zarządzanie szkoleniami (m.in. certyfikacje, świadectwa o kwalifikacjach)
  • Tworzenie programów szkoleniowych, koordynowanie planów rozwoju pracowników
  • Prowadzenie procesów: rekrutacyjnych, ocen pracowników, adaptacji
  • Organizowanie, koordynowanie, prowadzenie szkoleń
  • Badanie potrzeb szkoleniowych i opracowywanie planu szkoleń
  • Nadzór nad realizacją planu szkoleń
  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w spółce i organizacji spotkań z pracownikami
  • Inicjowanie i prowadzenie działań ciągłego doskonalenia oraz audytów wewnętrznych
  • Sporządzanie analiz, wykresów, raportów personalnych
  • Wsparcie pracowników i kierownictwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym (zatrudnienie na zastęstwo z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony)
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia