Stażysta - Program Stażowy w Rekrutacji
Warszawa
19119/001

Page Group jest czołową, międzynarodową firmą doradztwa personalnego, zatrudniającą ponad 5 tysięcy ekspertów w 36 krajach. Linia biznesowa Page Personnel specjalizuje się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistów oraz ekspertów dla największych klientów na rynku m.in. z branży farmaceutycznej, FMCG lub motoryzacyjnej. Jako firma wzrastająca organicznie, entuzjastycznie wspieramy rozwój zawodowy i oferujemy swoim pracownikom bezkonkurencyjne programy rozwoju kariery. Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych wzięciem udziału w programie stażowym mającym na celu przygotowanie do pracy na samodzielnym stanowisku konsultanta.

Opis stanowiska / Job description:

- Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz eksperckie

- Aktywny udział w realizowanych projektach rekrutacyjnych

- Weryfikacja aplikacji pod kątem wymagań projektowych

- Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami

- Przygotowywanie profili zawodowych kandydatów

- Aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku

- Mapowanie oraz analiza rynku

- Zarządzanie informacjami z rynku

- Aktywne wsparcie zespołu w identyfikowaniu oraz rozwijaniu realizacji biznesowych

- W przyszłości - samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych

Kogo szukamy / Profile description:

- Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

- Mile widziane doświadczenie w firmie rekrutacyjnej

- Zainteresowanie zagadnieniami w obszarze rekrutacji

- Bardzo dobra /biegła znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dużym atutem)

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Łatwość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętności pracy w zespole

- Wysoka motywacja, duże zaangażowanie oraz chęć rozwoju

- Postawa "Yes, I can!"

- Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy / We Offer:

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie odznaczonej nagrodą Najlepszego Pracodawcy Roku 2014

- Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku; w firmie z blisko 40-letnią tradycją, notowaną na London Stock Exchange

- Rozwój kompetencji miękkich: interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych

- Możliwość kontynuowania kariery w ramach PageGroup po zakończeniu stażu

- Możliwość podjęcia stałej współpracy na samodzielnym stanowisku konsultanta

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel