w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktykant/Praktykantka ds Rekrutacji

Warszawa, mazowieckie, Polska
398 dni temu

To ogłoszenie wygasło 397 dni temuPraktykant/Praktykantka ds Rekrutacji
Praktykant/Praktykantka ds Rekrutacji
mazowieckie
Nr ref.: 1070461
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 239 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 5000 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. 

Nasz warszawski zespół poszukuje osoby zainteresowanej zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych. W związku z tym poszukujemy:
Praktykanta/ki ds. Rekrutacji

Nauczysz się jak aktywnie poszukiwać odpowiednich Kandydatów do wielu międzynarodowych firm, prowadzić wstępne rozmowy z Kandydatami, przygotowywać raporty po spotkaniach (w języku polskim i angielskim) oraz realizować bieżące zadania administracyjne. Twoje zaangażowanie będzie miało realny wpływ na sukcesy całego zespołu.

Oczekujemy od Ciebie biegłej znajomości języka angielskiego, zainteresowania tematyką rekrutacji, kreatywności, motywacji do działania i uczenia się nowych rzeczy. Znajomość dodatkowego języka obcego będzie ogromnym plusem.

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych, 3-miesięcznych praktyk (z możliwością dostosowania ich do planu zajęć na studiach - minimum 30h tygodniowo). Gwarantujemy pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów oraz wsparcie mentora w codziennych obowiązkach. Istnieje możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk.

 Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!
Apply now

Praca w mieście