w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Praktykant/ka w zespole rekrutacji IT

Gdańsk, pomorskie, Polska
408 dni temu

To ogłoszenie wygasło 389 dni temuPraktykant/ka w zespole rekrutacji IT
Praktykant/ka w zespole rekrutacji IT
pomorskie
Nr ref.: 1071277

Twoja następna firma
Interesujesz się rekrutacją? Lubisz wyzwania? Chcesz lepiej poznać i zrozumieć dynamiczny rynek IT?
Zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego!
W związku z rozwojem struktur naszego gdańskiego oddziału Hays IT Perm, poszukujemy Praktykanta/Praktykantki IT do naszego zespołu.

Twoje następne stanowisko
Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie zespołu Hays IT Perm w bieżących projektach rekrutacyjnych z obszaru IT. Będziesz odpowiedzialny/a za aktywne poszukiwanie kandydatów, wstępną selekcję aplikacji, tworzenie i publikowanie ogłoszeń oraz pracę z bazą danych. Będziesz również miał/a okazję uczestniczyć w bezpośrednich rozmowach z kandydatami. Praktyki to świetny sposób na to, aby w pełni poznać poszczególne etapy procesu rekrutacji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Szukamy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji Specjalistów IT, które bardzo dobrze znają język angielski. Idealni Kandydaci powinni także posiadać swobodę w nawiązywaniu kontaktów zarówno profesjonalnych, jak i nieformalnych – Praktykant/Praktykantka będzie członkiem zgranego zespołu, w którym panuje przyjazna i otwarta atmosfera.

Co zyskujesz?
Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w globalnej organizacji, będącej jednym z liderów w swojej branży. Praktyki dadzą Ci szansę pracy z profesjonalnymi konsultantami, którzy wprowadzą Cię w zakres obowiązków oraz podzielą się swoją ekspercką wiedzą na temat procesów rekrutacji oraz lokalnego rynku pracy.
Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane podjęciem praktyk w wymiarze 30 godzin tygodniowo w okresie minimum 3 miesięcy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Apply now

Praca w mieście