w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

HR Business Partner

Gdańsk, pomorskie, Polska
432 dni temu

To ogłoszenie wygasło 406 dni temuHR Business Partner
HR Business Partner
pomorskie
Nr ref.: 1071233
Dla naszego Klienta, spółki z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Business Partner

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie kadry managerskiej w zakresie wszystkich obszarów miękkiego HR. W zależności od kompetencji, otrzyma w ramach spółki obszar, za który będzie odpowiedzialna. Kandydat/ka będzie pracować w zespole HR Business Partnerów i raportować bezpośrednio do HR Dyrektora. Do zadań będzie należało bieżące doradztwo Managerom Liniowym w zakresie kwestii zarządzania zasobami ludzkimi. Osoba ta będzie odpowiadać za diagnozowanie potrzeb rekrutacyjnych i kompleksowe prowadzenie procesów, planowanie, przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń, projektowanie narzędzi HR, budowanie zaangażowania pracowników, doradztwo w zakresie prawa pracy, koordynację programów stażowych oraz współpracę z uczelniami wyższymi.

Od Kandydatów/ek oczekujemy minimalnie 5-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze HR, w tym 2-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku, bardzo silnych kompetencji interpersonalnych, pozytywnego nastawienia do pracy oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Nasz Klient oferuje zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty zestaw benefitów pozapłacowych (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta sportowa oraz wiele innych) oraz bardzo przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby, zachęcamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/tkami.
Apply now

Praca w mieście