Jobman Group Sp. z o.o. - właściciel marki JOBMAN.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Szukamy ludzi do Zgranej Paczki

Województwo: lubelskie
Miejscowość: Lublin

Wymagania:

  • Wystarczy żebyś:
  • lubił rozmawiać z ludźmi
  • podchodził do obsługi do klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany
  • chciał uczyć się nowych rzeczy
  • był skuteczny w realizacji zamierzonych celów
  • sprawnie pisał na klawiaturze

Obowiązki:

  • Będziesz pomagał ludziom w:
  • szybkim i satysfakcjonującym rozwiązaniu reklamacji
  • poznawaniu szerokiego portfolio usług i produktów Orange
  • dobieraniu i kupowaniu rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby

Co oferujemy:

  • W zamian oferujemy Ci:
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • tymczasową umowę o pracę z możliwością przedłużenia po 18 miesiącach
  • możliwość awansu dla najlepszych

  • Zostaw nam swoje CV
  • Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej o ogólnopolskim zasięgu działania. Zatrudniamy i kierujemy do pracy do największych i najlepszych firm w Polsce.
  • Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.
  • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, tel. 12 294 13 05, fax: 12 376 82 97, e-mail: , NIP 675-13-13-530, Regon 356832851, KRS 0000211761, Kapitał zakładowy 10 198 851,95 PLN