Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Warszawa, mazowieckie, Polska
133 dni temu

Jobman Group Sp. z o.o. - właściciel marki JOBMAN.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa

Wymagania:

  • -Wykształcenie wyższe: ogólne (preferowane ZZL, Zarządzanie, Marketing)
    -Umiejętność posługiwania się aplikacjami MS Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint,
    -Umiejętność koordynowania kilku obszarów,
    -Dobra organizacja pracy
    -Umiejętność analizy danych liczbowych i słownych oraz przygotowania raportów
    -Podstawowa umiejętność prowadzenia projektów
    -Komunikatywna znajomość języka angielskiego (nth)
    -mile widziane doświadczenie w obszarze organizacji szkoleń

Obowiązki:

  • Opis Pracy:

    -Organizacja oraz koordynacja organizacji szkoleń we współpracy z odpowiednią komórką merytoryczną, zgodnie z potrzebami
    -realizacja zgłoszonych potrzeb szkoleniowych poprzez planowanie działań, przygotowanie harmonogramów
    -procesowania zakupu usług noclegowych, cateringowych i szkoleniowych, zamawianie materiałów szkoleniowych, procesowanie zamówień w systemach oraz prowadzenie ustaleń z dostawcami w celu zapewnienia ciągłości procesu.
    -uczestniczy w wyborze dostawców usług szkoleniowych i około szkoleniowych
    -raportowanie zrealizowanych działań szkoleniowych i rozwojowych, przygotowanie raportów ilościowych i budżetowych na podstawie danych z systemów, archiwizacja dokumentów szkoleniowych.
    -współpraca z trenerami - przygotowanie zamówień, rozliczanie działań, procesowanie dokumentów w systemach w celu zapewnienia efektywnej współpracy w projektach szkoleniowych.
    -zapewnienie optymalnej obecności pracowników na szkoleniach w celu realizacji polityki szkoleniowej
    -komunikowanie działań rozwojowych przez strony intranetowe, komunikację bezpośrednią i mailową oraz materiałów informacyjnych i szkoleniowych

Co oferujemy:

  • -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    -Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Firmie
    -Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu-
    -Realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej
    -Dynamiczne środowisko i twórczą atmosferę pracy
    -Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport
    -Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy: w temacie: Specjalista ds. Organizacji Szkoleń , oraz dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU Nr 133, poz. 883”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, tel. 12 294 13 05, fax: 12 376 82 97, e-mail: , NIP 675-13-13-530, Regon 356832851, KRS 0000211761, Kapitał zakładowy 10 198 851,95 PLN