w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Kraków, małopolskie, Polska
397 dni temu

To ogłoszenie wygasło 394 dni temuMłodszy specjalista ds. rekrutacji
Młodszy specjalista ds. rekrutacji
malopolskie
Nr ref.: 1071409

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji.

Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie należało wsparcie rekruterów w codziennej pracy polegające na weryfikacji kandydatów w bazie, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie screeningów telefonicznych oraz rozmów kompetencyjnych z Kandydatami (bezpośrednio lub zdalnie).

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają kilkumiesięczne doświadczenie w rekrutacji w wewnętrznym dziale HR lub firmie zajmującej się doradztwem personalnym oraz znają język angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2). Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, dociekliwość, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i orientacja na wynik ułatwią osiąganie najlepszych rezultatów.

Klient oferuje możliwość zdobycia ciekawego i cennego doświadczenia w organizacji, miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu. Planowane zatrudnienie jest na okres 6 miesięcy z dużą możliwością przedłużenia współpracy.
Apply now

Praca w mieście