w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. HR

Warszawa, mazowieckie, Polska
396 dni temu

To ogłoszenie wygasło 389 dni temuSpecjalista ds. HR
Specjalista ds. HR
mazowieckie
Nr ref.: 1071488
Dla naszego klienta firmy z branży usługowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać przede wszystkim za zadania z szeroko pojętego obszaru HR, w głównej mierze w zakresie administracji personalnej pracowników. Do szczegółowych obowiązków będzie należeć: administracja kadrowo-płacowa ok. 100 pracowników firmy oraz ścisła współpraca z zewnętrzną firmą naliczającą płace pod kątem prawidłowego przekazywania wymaganych danych w systemie ADP. Co więcej, osoba ta będzie wsparciem i doradcą dla kadry menedżerskiej w zakresie spraw pracowniczych i Prawa Pracy. Pozostałe obowiązki obejmują koordynowanie szkoleń i procesów rekrutacyjnych pod względem zgłaszania zapotrzebowania na pracownika, czy też współpracy z agencją rekrutacyjną podczas realizacji procesu. W razie potrzeby, osoba ta będzie odpowiadać za zadania administracyjne m.in. w zakresie zarządzania mieniem firmowym oraz nadzorowania pracy recepcji.

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posiadające ok. 2 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obszarem twardego HR (mile widziane doświadczenie z zakresu naliczania płac). Wymagamy również bardzo dobrej znajomości przepisów Prawa Pracy oraz dobrej znajomości j. angielskiego, z uwagi na konieczność komunikacji z zagraniczną centralą firmy. Mile widziana będzie znajomość systemu ADP Polska oraz doświadczenie z obszaru miękkiego HR, głównie prowadzenia rekrutacji i koordynacji szkoleń.

Oferujemy stawkę 5000 – 5500 zł brutto oraz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie. Oferta dotyczy zatrudnienia czasowego – na 6-7 miesięcy (rozpoczynając od połowy czerwca 2016).
Apply now

Praca w mieście