w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Warszawa, mazowieckie, Polska
401 dni temu

To ogłoszenie wygasło 380 dni temuSpecjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej
Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej
mazowieckie
Nr ref.: 1071663
Dla naszego klienta, firmy z sektora usług wspólnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz zadania związane z administracją personalną pracowników. Obowiązki będą obejmowały: prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz utrzymywanie kontaktu z kandydatami, współpracę z menedżerami w zakresie poszukiwania pracowników oraz udzielanie informacji kandydatom o przebiegu procesu rekrutacyjnego. Co więcej, zadaniem osoby na tym stanowisku będzie administrowanie dokumentacją personalną dotyczącą etapu rozpoczęcia, trwania i zakończenia stosutnku pracy, a także przekazywanie niezbędnych informacji zewnętrznej firmie naliczającej płace. W razie potrzeby, osoba ta będzie wspierać i nadzorować pracę biura.

Od kandydatów oczekujemy ok. 2 lat doświadczenia w rekrutacji i administracji personalnej oraz znajomości przepisów Prawa Pracy. Mile widziane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy w agencjach rekrutacyjnych. Dodatkowo wymagamy umiejętności swobodnej komunikacji w j. angielskim, z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości ok. 5500 zł brutto i zatrudnienie na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy na stałe.
Apply now

Praca w mieście