Inżyniera Jakości

Obowiązki:

  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie oraz na wyrobie gotowym
  • Ocena i nadzór nad procesem zatwierdzania komponentów do produkcji (PPAP)
  • Tworzenie i modyfikację planów kontroli wejściowej
  • Prowadzenie działań korygujących/ korekcyjnych/ zapobiegawczych po audytach wewnętrznych, zewnętrznych, rekla-macjach
  • Szkolenie kontrolerów jakości w zakresie inspekcji produkcji w toku oraz wyrobu gotowego
  • Rozpatrywanie zmian technicznych pod kątem wpływu zmiany na jakość procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego
  • Kontakt z dostawcami w celu poprawy jakości dostarczanych komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub jakościowe
  • Znajomość podstawowych metod zarządzania jakością
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - to będzie Twój dodatkowy atut
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność koordynowania zadań
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną, rozwijającą pracę
  • Możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju (prowadzimy autorskie programy rozwojowe: Zarządzanie Talentami, Akademię Me-nedżera)
  • Bogaty pakiet socjalny (Karta Medicover, Karta Benefit i in.)

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną: