Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest międzynarodowa sieć spedycyjna, specjalizująca się w usługach całopojazdowego transportu drogowego. Aktualnie dla tego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa, Błonie, Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Toruń, Lublin, Chorzów, Kraków

Zakres obowiązków:

  • organizowanie przewozów międzynarodowych, ładunków całopojazdowych
  • nadzór nad realizacją zleceń oraz jakością świadczonych usług
  • współudział w opracowywaniu przetargów oraz wycen usług transportowych
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie operacyjne w pracy na stanowisku spedytora
  • doświadczenie we współpracy z przewoźnikami i kierowcami własnymi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego
  • samodzielność oraz orientacja na realizację celu
  • dobra organizacja pracy i komunikacja
  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów
  • znajomość zasad organizacji transportu drogowego
  • zaangażowanie, solidność

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.”