Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta będącego jednym z liderów sprzedaży oraz produkcji w branży spożywczej, zatrudni na stanowisko:

Czynności pomocnicze przy produkcji

Miejsce pracy: Porszewice-Pabianice

Nr Ref.: CPP/POR/02/2016

Obowiązki:

  • czynności pomocnicze przy produkcji oraz na magazynie
  • pakowanie, konfekcjonowanie, etykietowanie, foliowanie
  • układanie towaru na paletach
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • czynności porządkowe

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • dokładność i spostrzegawczość
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowę zlecenia
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w firmie, która jest liderem w branży spożywczej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks