miejsce pracy: zakład produkcji be

119 dni temu

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie

poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca - Operator pompy do betonu

miejsce pracy: zakład produkcji betonu w Krakowie i Bochni

Zadania:

  • Praca polegać będzie na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton oraz obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • posiadanie uprawnień operatora pompy
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdu o masie pow. 3,5 ton
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie ofert pracy mailem lub pocztą.

Adres siedziby spółki:

Dyckerhoff Polska Sp z o.o.
ul. Zakładowa 3|26-052 Nowiny