Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Warszawa, mazowieckie, Polska
116 dni temu

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Warszawa
Zadania

•    Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy
•    Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
•    Pozyskiwanie Kandydatów metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi
•    Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
•    Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako Pracodawcy
•    Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami oraz z Pracownikami
•    Inne zadania z obszaru tzw. miękkiego HR

Pożądany profil

•    Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
•    Min. 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji w wewnętrznym dziale HR lub w agencjach doradztwa personalnego (doświadczenie w sektorze IT jest atutem)
    Min. pół roku doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych (kontakt telefoniczny, rozmowy face to face)
•    Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji , elastyczność
•    Uczciwość, ambicja; w pracy: skupienie na osiąganiu celów zawodowych
•    Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
•    Kultura osobista i umiejętność asertywnego przekonywania do swoich racji
•    Umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim – część naszych Klientów i Pracowników to osoby anglojęzyczne, zatem dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym!
•    Wiara, że sukces zależy od współpracy zespołu – jesteśmy firmą kładącą duży nacisk na „team spirit”!
•    Pasja, „can do attitude”, naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi

Oferujemy

•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
•    Pracę w międzynarodowej firmie - Najlepszym Miejscu Pracy IT w Polsce
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe, dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych oraz grup zainteresowań
•    Miłą i przyjazną atmosferę, m.in. mnóstwo imprez integracyjnych, wspólne celebrowanie sukcesów firmy
•    W naszym biurze czekają na pracowników zawsze świeże owoce oraz fotel do masażu :) Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij w link: http://pl.sii.eu/prezentacja/oddzial-warszawa/33#firstPage

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.