w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. HR

Tczew, pomorskie, Polska
415 dni temu

To ogłoszenie wygasło 403 dni temuSpecjalista ds. HR
Specjalista ds. HR
pomorskie
Nr ref.: 1072486
Nasz Klient, międzynarodowa i nowoczesna firma z branży produkcyjnej, o wyróżniającym się na rynku podejściu biznesowym poszukuje obecnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Specjalisty ds. HR

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. HR będzie odpowiedzialna za wsparcie bieżącej pracy zarówno z obszaru HR miękkiego jak i twardego. Do zakresu zadań należeć będzie przede wszystkim sprawowanie kontroli nad administracją personalną pracowników zatrudnionych przez firmę: prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie raportów i sprawozdań oraz aktualizacja danych w programie kadrowo – płacowym. Ponadto, Specjalista ds. HR będzie odpowiedzialny/na za współpracę z podmiotami zewnętrznymi tj. firmy rekrutacyjne, firmy zagraniczne obsługujące kwestie wynagrodzeń pracowników. Dla zainteresowanych możliwe będzie również zaangażowanie w projekty HR miękkiego.

Firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z absolwentami szkół wyższych– mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Ważnym aspektem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego, bardzo dobra organizacja pracy oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe. Atutem będzie pierwsze doświadczenie w zakresie HR (np. pod postacią praktyk lub staży).

W zamian firma oferuje profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pod okiem doświadczonych specjalistów oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Nasz klient oferuje również zdobycie doświadczenia w międzynarodowym, stabilnym środowisku o wysokiej pozycji na rynku.
Apply now

Praca w mieście