w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

HR Assistant / HR Coordinator

Warszawa, mazowieckie, Polska
411 dni temu

To ogłoszenie wygasło 400 dni temuHR Assistant / HR Coordinator
HR Assistant / HR Coordinator
mazowieckie
Nr ref.: 1072436
Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Assistant / HR Coordinator

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za asystenckie wsparcie Dyrektora HR (organizacja kalendarza, podróży służbowych, przygotowywanie różnego rodzaju materiałów, tłumaczenia) oraz będzie aktywne uczestniczyć w projektach z obszaru HR twardego oraz miękkiego. Osoba ta będzie raportować do Dyrektora HR, ale będzie również ściśle współpracować z Działem HR w zakresie prowadzonych projektów.

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie asystenckie, ale także pierwsze doświadczenia z zakresu HR, zainteresowane obszarem HR i chcące się w tę stronę rozwijać. Od Kandydatów/ek oczekujemy proaktywnej i zaangażowanej postawy, asertywności oraz chęci rozwoju. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna znać język angielski w stopniu bardzo dobrym. Znajomość języka francuskiego będzie stanowiła dodatkowy atut.

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bardzo przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/tkami.
Apply now

Praca w mieście