MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SP. J.

Specjalista/-tka ds. Wsparcia działu handlowego

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

wymagania:

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, ochrona środowiska – wymagane)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – konieczny - kontakty z dostawcami
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem handlowym (zbieranie ofert, wysyłanie zamówień)
  • koordynacja wysyłek zamówień
  • wystawianie faktur
  • kontakty z dostawcami i kooperantami
  • budowanie relacji z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie pracy w firmie handlowej mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prace w młodym zespole

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.