Administrator Baz Danych

Gdańsk, pomorskie, Polska
42 dni temu

Numer referencyjny: 1216fABD_2
Lokalizacje: Gdańsk
Nazwisko Konsultanta: Adrian Ficek
Opis:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

Administracja powierzonymi aplikacjami

Instalacja, utrzymywanie oraz patchowanie baz danych

Prace związane z przetwarzaniem danych w powierzonych aplikacjach

Klonowanie baz pomiędzy środowiskami produkcyjnymi a testowymi

Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonych aplikacji

Wymagania:

Doświadceznie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

Znajomość administracji bazą danych : Informix, Oracle, MS SQL, Sysbase

Znajomość systemu Windows Server,

Swobodna znajomość komend języka SQL,

Umiejętność systematycznej pracy, samodyscyplina,

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Umiejętność współpracy w zespole oraz z klientami.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

Miła atmosferę pracy, wspierającą rozwój pracowników,

Szeroka oferta szkoleń,

Atrakcyjne wynagrodzenie i program benefitów.