w aktówce
powrót do listy ogłoszeń
Aplikuj

Praktykant w dziale Response

Katowice, śląskie, Polska
71 dni temu

Praktykant w dziale Response

Miasto: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: 1084493

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, a wraz z nim zmianami strukturalnymi, poszukujemy osoby na stanowisko: praktykanta w dziale HAYS Response (Katowice)

Do Twoich głównych obowiązków będzie należała współpraca z konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych, aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów, analiza napływających CV, przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, udział w rozmowach kwalifikacyjnych oraz opracowywaniu profili.

Wymagana na tym stanowisku jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny). Poszukujemy osoby dostępnej w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo. W zamian za sumienne wykonywane obowiązków oferujemy Ci płatną praktykę w międzynarodowej, nowoczesnej firmie, nowe doświadczenia, ciekawe wyzwania, możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów w obszarze swojej specjalizacji a także możliwość poznania pracy w specjalistycznej firmie rekrutacyjnej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście