w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 27 dni temu

Pracownik Magazynowy- Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy:
Oddział: Szczecin

Numer ref.: PM/2017/01/70

Zadania na stanowisku:

-rozładunek i załadunek towaru w magazynie przeładunkowym

-kierowanie wózkiem widłowym

-dbałość o prawidłowy stan techniczy i stanitarny urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

-zaangażowania w wykonywane obowiązki

-gotowości do pracy w systemie zmianowym

-uprawnień do obsługi wózków widłowych

-min 1 rok doświadczenia jako operator wózka widłowego

Kandydatom oferujmey:

-pracę w stabilnej, miedyznarodowej firmie

-umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie (plus sytem premiowy)

-bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie
i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Praca w mieście