Księgowy ze znajomością języka niemieckiego

Poznan (Okolice), wielkopolskie, Polska
65 dni temu

Numer referencyjny: JO-1312-276125pznMM_29
Lokalizacje: Poznan (okolice)
Nazwisko Konsultanta: Magdalena Morze
Opis:
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko   Księgowego ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • Porównywanie sald kont rozrachunkowych
  • Analizowanie zapisów księgowych
  • Zlecanie płatności
  • Księgowanie i uzgadnianie kompensat
  • Wyjaśnianie różnic z Partnerami
  • Raportowanie stanu uzgodnień
  • Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Ok. 2 lata doświadczenia na stanowisku Księgowego
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

 Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym zespole