Software Engineer .NET - C#, SQL

Gliwice, śląskie, Polska
60 dni temu

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Wymagania

  • Co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w programowaniu w .Net
  • Znajomość C#
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość technologii Microsoft Visual Studio, Design patterns, Web Services: REST i/albo SOAP API
  • Chęci do rozwoju i uczenia się nowych technologii
  • Samodzielność oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Zadania

  • Projektowanie, implementację, rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych
  • Pracę z bazami danych MS SQL
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji
  • Udział w testowaniu aplikacji
  • Doświadczenie z integracją systemów
  • Doświadczenie przy rozwoju SQL
  • Znajomość bądź chęć poznania technologii HTML5, CSS, JavaScript oraz nowszych framewok'ów jak Angular, React, Knockout albo Redux itd
  • Doświadczenie pracy w Scrum'ie
  • Znakomość JIRA, Git