Inżynier projektu / konstruktor

Chełmno, kujawsko-pomorskie, Polska
19 dni temu

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, największego w Polsce producenta systemów okiennych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2017/CHE/IP

Opis stanowiska:

- wdrażanie, ralizowanie, prace konstrukcyjne nad wyrobem, produktem czy też formami

- wsparcie techniczne przy wdrażaniu nowego projektu

- optymalizacja procesów produkcyjnych

- opracowywanie dokumentacji technicznej

- dobór materiałów i technologii produkcyjnej do realizowanych projektów

Nasz klient wymaga:

- wykształcenie wyższe techniczne

- doświadczenie na analogicznym stanowisku (min. 1 rok)

- minimum roczne doświadczenie w projektowaniu wyrobu, produktu czy też form odlewniczych

- wiedza z zakresu stolarki okiennej mile widziana

- znajomość programów CAD 2D i 3D, dodatkowym atutem będzie znajomość programu NX10.0

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- umiejętność interpretacji i sporządzania dokumentacji technicznej

Nasz klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, będącej w
Polsce liderem w produkcji klamek okiennych i drzwiowych

- możliwość pracy w nowo otwieranym dziale konstruktorskim

- realny wpływ na rozwój i działalność nowego projektu realizowanego w ramach rozbudowy działalności firmy

- umowę o pracę

- szeroki pakiet socjalny

- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zdobytych umiejętności

- szkolenia zawodowe

- wsparcie Dyrektora Technicznego

- pomoc w relokalizacji

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na niniejszej stronie, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.