Administrator Bazy Danych - Nowy Projekt

Wrocław, dolnośląskie, Polska
51 dni temu

Numer referencyjny: JO-1701-345462RS3543_4
Lokalizacje: Wrocław
Nazwisko Konsultanta: Robert Stępień
Opis:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Administrator Bazy Danych

Opis Stanowiska:

  • Praca w zespole prowadzącym aktywny monitoring podległych systemów
  • Czynności diagnostyczne, kontrola oraz konserwacja systemów baz danych SQL
  • Wsparcie systemu podczas przerwy i odzyskiwanie danych po awarii
  • Identyfikacja badań i rozwój usprawnień procesowych

Wymagania:

  • Administracja bazami danych SQL, zarządzanie klastrami i monitorowanie bazy danych
  • Dostrajanie wydajności i optymalizacji wykorzystując monitorowanie i narzędzia do rozwiązywania problemów
  • Zapewnienie zgodności systemu
  • Prace nad złożonymi kwestiami, w których analiza sytuacji i danych wymaga oceny zmiennych czynników
  • Doświadczenie z Recovery Time Objectives (RTO) and Recovery Point Objectives (RPO)
  • Doświadczenie z SQL Server 2012, SQL Server 2008 R2, lub SQL Server 2008

Mile widziane:

  • Automatyzacja za pomocą skryptów (Powershell, Perl, Python)
  • Doświadczenie z platformą bezpieczeństwa danych (IBM Guardium i JackDB)
  • Doświadczenie z AWS GovCloud lub C2S, disk management (EBS), EC2 operations
  • Certyfikaty: MCTS, MCITP, MVP, ITIL v3 Foundations

Nasz klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Programy szkoleniowe, dostęp do światowych ekspertów i baz danych
  • Praca z prestiżowymi klientami z całego świata
  • Współtworzenie firmy podczas nowego projektu deweloperskiego
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Praca w ścisłym centrum Wrocławia