w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Pracownik produkcyjny

Luboń, wielkopolskie, Polska
38 dni temu

To ogłoszenie wygasło 5 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Luboń

Rodzaj pracy:

 

proste prace produkcyjne, nalewanie farb do puszek, ustawianie puszek na paletach.

 

Oczekiwania:

- dokładność i precyzja,

- zdolności manualne,

- cierpliwość,

- sprawność fizyczna,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie + premie,
- długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj teraz

 

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik_produkcyjny/10360-12262-25-a2a-1647.html

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o dodanie następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki Grupy Kapitału LeasingTeam z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Praca w mieście