Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Ślusarz

woj. śląskie > Tarnowskie Góry

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • certyfikat potwierdzający kwalifikacje ślusarza
  • doświadczenie zawodowe - mile widziane

Obowiązki:

  • Ślusarz  - oferta pracy tymczasowej
  • W pracy będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac ślusarskich w zakresie posiadanych uprawnień, bieżące sprawdzanie jakości wykonywanych prac, zgodnie z wymaganiami obowiązujących norm, instrukcjami technologicznymi ślusarstwa oraz przyjętymi procedurami i standardami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
  • obsługę administracyjną on-line

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.
Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".