Specjalista ds. Rekrutacji

Wrocław, dolnośląskie, Polska
7 dni temu

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: GP/Recr/Wro

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Specjalisty ds. Rekrutacji będzie należało przeprowadzanie działań rekrutacyjnych, m.in. analiza dokumentów aplikacyjnych oraz wstępna selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami, weryfikacja znajomości języków obcych, praca z bazą aplikacji. Będziesz osobą odpowiedzialną za koordynację procesów rekrutacyjnych kandydatów aplikujących do naszej firmy.

Jako Specjalista ds. Rekrutacji będziesz aktywnie pozyskiwać kandydatów metodą Direct Search. Będziesz samodzielnie prowadzić działania mające na celu dotarcie do odpowiednich kandydatów z branży IT oraz budować pozytywne i długofalowe relacje z naszymi kandydatami.

Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w  samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodą Direct Search;
  • wykształcenie wyższe;
  • płynna znajomość języka niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu  MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i orientacja na cel;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.