AXIDUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.

dla swojego klienta – biura rachunkowego
poszukuje pracownika na stanowisko

KADROWA

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • doświadczenie w kadrach i płacach
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • biegła obsługa komputera
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • predyspozycje i chęć rozwoju osobistego i kształcenia zawodowego

Docelowy zakres obowiązków:

  • stanowisko kompleksowego i samodzielnego prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych
  • sporządzanie: list płac, umów o pracę, świadectw pracy, deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych, wszelkich zaświadczeń oraz dokumentacji związanej z działem kadr i płac, sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Oferujemy:

  • stabilne, samodzielne stanowisko w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy, doskonalenia w zakresie oferowanego stanowiska
  • prace w młodym, prężnie działającym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.