Inżynier Jakości / Materiały

Wrocław, dolnośląskie, Polska
37 dni temu

Zobacz nas na: GoldenLine

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2000 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Ustalanie i aktualizacja planów i metod kontroli komponentów
  • Bieżący nadzór nad jakością dostarczanych części
  • Rejestrowanie i raportowanie danych jakościowych
  • Zarządzanie reklamacjami do dostawców
  • Szkolenia dostawców w ramach metodologii rozwiązywania problemów
  • Weryfikacja poprawności analizy prowadzącej do znalezienia przyczyny źródłowej oraz skuteczności działań korygujących podjętych przez dostawców
  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działami rozwoju produktu, inżynierii procesu, oraz logistyki
  • Wyjazdy do dostawców na audyty jakościowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, o profilu mechanicznym, energetycznym, lub pokrewnym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • Duże doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu procesu reklamacji do dostawców
  • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym (ISO TS 16949, VDA)
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania narzędzi jakościowych tj. PPAP, FMEA, APQP, 8D, SPC
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją i narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Ubezpieczenie NW
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne

You are kindly requested to include the following clause in your application: “I hereby give my consent to the processing of my personal data included in my job application for the purpose of the recruitment process and after its completion for the purpose of future recruitments (pursuant to the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, Journal of Laws No. 133, item 883).