Ekspert ds. Doskonalenia Procesów HR

Warszawa, mazowieckie, Polska
30 dni temu

G-Force dostarcza specjalistyczne usługi w obszarze rekrutacji stałych i outsourcingu w modelu body-leasing i time&material.

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Wyróżnia nas indywidualne podejście, szybkość i wysoka skuteczność w działaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji i projektów outsourcingowych. Pozyskujemy i dobieramy dla naszych Klientów najlepszych specjalistów na rynku, zarówno na pojedyńcze stanowiska jak i od podstaw budując dla Klientów zespoły pracowników.

Specjalistom oferujemy najlepsze propozycje pracy i wspieramy podczas procesu rekrutacji. Dzięki temu w zdecydowany sposób przyspieszamy rozwój kariery zawodowej naszych Kandydatów.

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: OR/WAW/HR

Zakres obowiązków:

  • wzdrażanie najlepszych rozwiązań w obszarze procesów HR
  • analiza wymagań funkcjonalnych i systemowych
  • współpraca z zespołami HR w obszarze wsparcia procesów szkolenia i transferu wiedzy
  • współpraca z innymi działami na wszystkich poziomach organizacji
  • opracowanie niezbędnej dokumentacji procesu (mapy procesów, standardowe procedury operacyjne, instrukcje obsługi, itp)
  • udział w testach akceptacyjnych użytkownika oraz równoległe testowanie wprowadzanych rozwiązań
  • projektowanie procesów globalnych zgodnie z wymogami technologicznymi oraz organizacyjnymi

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze procesów w międzynarodowej organizacji
  • doświadczenie na stanowisku HR Manager/HR Generalist bedzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • rozbudowana wiedza na temat procesów HR
  • wiedza dotycząca systemów HR (SaaS - Workday jako atut)
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • duża samodzielność w działaniu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.